top of page

Rzuć Palenie - Na Zawsze

OMNI logos.jpg
skoncz palenie.jpg
iqnet.png

Czy jesteś gotów rzucić palenie i nie odczuwać silnego braku nikotynu już od pierwszego dnia od zostania osobą wolną od tego nałogu?

RZUĆ_PALENIE_z_Hipnozą.jpg

PRZYCZYNY UZALEŻNIENIA

 Przyczyn uzależnienia się od nikotyny może być wiele, począwszy od chęci zaimponowania kolegom w młodości, przynależenia do pewnej grupy osób, wykorzystania papierosów jako "sposób" na radzenie sobie ze stresem i wiele innych.

 Głównym elementem jaki zachodzi w naszej podświadomości gdy rozpoczyna ktoś palenie jest często nieświadome połączenie nawyku palenia z przyjemnością, relaksem, poczuciem sprawczości, rozluźnieniem czy koncentracją. Natomiast co może być zaskakujące dla większości z Państwa główną przyczyną palenia papierosów jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa. Dlatego w profesjonalnym procesie terapeutycznym posiadającym certyfikację ISO9001 docieramy do przyczyny problemu i ją neutralizujemy.  

Ile osób znasz, które rzucały palenie z wykorzystaniem gum czy plastrów? Zapytaj ich, albo siebie czy plaster i guma daje TO COŚ co dają papierosy. Zastanów się nad bardzo ciekawą kwestią – ile znasz osób uzależnionych od gum, plastrów z nikotyną? Prawdopodobnie żadnej, jest ich bardzo mało. A ile znasz osób które po rzuceniu palenia przytyły? Jak to więc możliwe, że ludzie wierzą w to, że uzależniamy się od nikotyny, a kiedy przejdziemy z papierosów na plastry to po pewnym czasie plastry możemy już z łatwością odstawić, albo że z powodu odstawienie nikotyny uzależniamy się od jedzenia – to nie są przecież te same substancje.
 

Otóż nie uzależniamy się od samej nikotyny, takie fizyczne uzależnienie z reguły jest bardzo małym, „dodatkowym” aspektem Naszego problemu. Prawda jest taka, że uzależniamy się od ulgi jaką dają Nam papierosy. Jest w Nas jakaś trudna emocja, świadomie nam znana lub nie, najczęściej w przypadku papierosów jest to brak poczucia bezpieczeństwa. Jest to emocja z reguły wyparta, od której chcemy uciec w „dymka”, chwilkę spokoju – paląc czujemy CHWILOWĄ ULGĘ od tej emocji. Później ona znów w nas się zbiera; to może być też lęk, niepewność, wstyd, cokolwiek dla nas trudnego. Nieważne co to jest, my chcemy uciec i mechanizm się nakręca. Emocja wzrasta – sięgamy po papierosa – chwilowa ulga – znowu emocja wzrasta – znowu sięgamy po papierosa. Niekończący się krąg emocji i chwilowej ulgi, ale też niestety zdrowotnych i finansowych konsekwencji.

WG. BADAŃ HIPNOZA JEST:

3 RAZY BARDZIEJ SKUTECZNA OD METOD WYKORZYSTUJĄCYCH ZAMIENNIKI NIKOTYNY PRZY RZUCANIU

15 RAZY BARDZIEJ SKUTECZNA OD SAMODZIELNEGO PODEJMOWANIA PRÓBY RZUCANIA TEGO NAŁOGU


 

 

TERAPIA ZOSTANIE PRZEPROWADZONA ZGODNIE Z NAJWYŻSZYMI STANDARDAMI NAJWIĘKSZEJ I NAJLEPSZEJ SZKOŁY HIPNOTERAPII NA ŚWIECIE OMNI HYPNOSIS TRAINING CENTER. PROCES TERAPEUTYCZNY WYKORZYSTYWANY DO ZMIANY POSIADA CERTYFIKACJĘ ISO9001.
 

 

JAK ZACZĄĆ SWOJĄ ZMIANĘ ??

Jeżeli zdecydujesz, że chcesz rzucić palenie z hipnozą to zacznij TERAZ

   

OMNI logos.jpg
iqnet.png
Logo-Dropdown-SQS-Garantiemarke_Zertifiz
bottom of page