top of page

Mieszkacie Państwo daleko od Torunia i chcielibyście abym pomógł Państwu pozbyć się jakiś problemów, dokonać skutecznych zmian?

Możliwe, że chcieliby Państwo skorzystać z hipnoterapii jednak mieszkacie np. za granicą, w innej części kraju i w najbliższym czasie nie będziecie mogli pojawić się u mnie w gabinecie?

Hipnoza ONLINE - CZY TO DZIAŁA?

 

Mogą pojawiać się tego typu wątpliwości szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy co raz więcej usług przenoszonych jest do świata wirtualnego.

Jednak...


Proces terapeutyczny z wykorzystaniem hipnozy wymaga możliwości komunikacji pomiędzy terapeutą, a Klientem. Wystarczy, że będziemy się słyszeć, a ja będę widział Państwa i jest to zupełnie wystarczające by przeprowadzić skuteczną terapię ONLINE.

Mogą Państwo założyć słuchawki dzięki czemu będzie łatwiej podążać za moim głosem co oznacza, że kiedy Klient ma zamknięte oczy to możemy się swobodnie komunikować. Oczywiście nie jest konieczne by mieć założone słuchawki, ważne byśmy wspólnie mogli się dobrze słyszeć.

Proces hipnozy jest w pełni bezpieczny i nawet gdyby z jakiegoś powodu przerwały łącza internetowe to w każdym momencie możemy wrócić do momentu w którym przerwaliśmy.

Dlatego jeśli nie mogą Państwo, z różnych względów, mojego gabinetu w Toruniu a chcielibyście ze mną dokonać zmian to śmiało polecam sesje online.

 

Zapraszam też do darmowych konsultacji :)
 

Zadzwoń: +48 579-593-109
 

lub
 

napisz: milosz.krusinski@gmail.com 

DSC_5080a.jpg
bottom of page