top of page

O MNIE 

iqnet.png
OMNI logos.jpg
NGH logo.jpg
Logo-Dropdown-SQS-Garantiemarke_Zertifiz
DSC_5078a.jpg

Nazywam się Miłosz Krusiński i jestem certyfikowanym hipnoterapeutą przez najbardziej cenione na świecie organizacje w tej dziedzinie: National Guild of Hypnotsist International Board of Hypnosis oraz OMNI Hypnosis Training Center. Z hipnozą zawodowo lub rozwojowo związany jestem od ponad 10 lat – regularnie praktykując. Przez kilka lat zajmowałem się także zarządzaniem zespołami sprzedażowymi w branży finansowej, dzięki czemu posiadam doświadczenie w szeroko pojętym coachingu.
 

Moją misją jest pomaganie ludziom w uwalnianiu się od blokad i ograniczeń na poziomie podświadomym oraz w lepszym, pozytywnym wykorzystaniu ich wewnętrznego potencjału. Hipnoterapia mi również pomogła skutecznie pozbyć się pewnych ograniczeń dlatego kiedy będziesz mówić o swoich problemach będę mógł Cię lepiej rozumieć, a dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w transformowaniu życia moich Klientów, będę wiedział jak Ci pomóc.
 

Podczas naszych sesji możesz liczyć na empatię z mojej strony, pełen profesjonalizm i przede wszystkim energię, która motywuje mnie do pomocy ludziom, którzy chcą być szczęśliwi, wolni i chcą podążać w kierunku realizacji swoich celów.
 

A Ty chcesz odmienić swoje życie i podążyć właściwą dla siebie drogą? Jeśli tak to skontaktuj się ze mną już dziś i zacznij swoją skuteczną zmianę!Ukończone kursy i szkolenia:

 OMNI Hypnosis Training Center
 Certified Hypnotherapist National Guild of Hypnotist

 Certify Best Practices of Dave Elman - Dave Elman Hypnosis Institute (Larry i Cheryl Elman)

 Hipnotyczny Coaching - Michał Cieślakowski - Trener Największej na Świecie Szkoły Omni Hypnosis

 Hipnoza Analogowa - M. Cieślakowski - Trener Omni Hypnosis Trening Center

 Praktyk Hipnozy - M. Cieślakowski - Trener Omni Hypnosis Trening Center

 Coaching Managerski - trenerzy zarządzania 

 Narzędzia Coachingowe - trenerzy zarządzania

 

Miłosz Krusiński

Hipnoterapeuta 

National Guild of Hypnotists

International Board of Hypnosis

Omni Hypnosis Training Center

bottom of page