top of page

Motywacja 

"Twoje życie staje się lepsze, tylko, gdy Ty stajesz się lepszym." – Brian Tracy

Niezależnie od tego, kim teraz jesteś oraz jak wyglądało Twoje życie w przeszłości, i co myślą o Tobie inni, liczy się to, kim możesz zostać. 

Możliwe, że masz trudności by systematycznie dążyć do realizacji swoich celów. Zaplanowała(e)ś podjęcie konkretnych działań, jednak brak Ci energii i konsekwencji by zacząć je wykonywać. Tak mijają kolejne dni, tygodnie, miesiące a może lata, a Ty możesz być nawet bardziej sfrustrowana(y). 

MOŻESZ TO ZMIENIĆ !!

Dzięki naszej współpracy zbudujesz swoją życiową misję, a kiedy dzięki hipnozie wybierzesz się w świat swojej podświadomości poznasz prawdziwe przyczyny które mogą Cię aktualnie blokować przed wejściem na wyższy poziom.

Podczas wspólnych sesji dostrzeżesz swoje najmocniejsze strony i nauczysz się  z nich korzystać w życiu codziennym. 

Oprócz komunikacji z podświadomością nauczysz się konkretnych metod planowania i zarządzania sobą w czasie z których korzystają przedsiębiorcy i menadżerowie na całym świecie.

 ZBUDUJ SWOJĄ MOTYWACJĘ !!

Jeśli uważnie przeczytała(e)ś czym dokładnie jest hipnoza i jak ogromne możliwości może dać każdemu kto chce zmienić swoje życie na lepsze to już powinnaś/powinieneś wiedzieć że możesz zmieniać swoje nawyki.

Podczas naszej wspólnej pracy odnajdziesz w sobie ogromne pokłady energii i motywacji do działania i odpowiednio skierujesz je na właściwą drogę tak byś mógł/mogła korzystać z tych zasobów każdego dnia. 

Nasze spotkania będą mocno różnić się od wielu spotkań coachingowych czy motywacyjnych. Jak wiesz ponad 90% Twoich codziennych czynności wykonujesz podświadomie. Właśnie dlatego hipnoza która daje możliwości dokonywania zmian na poziomie podświadomym jest tak fantastyczną i niezwykle skuteczną metodą!

JEŻELI DZIĘKI NASZEJ PODŚWIADOMOŚCI I HIPNOZIE MOŻNA ZNIECZULAĆ SWOJE CIAŁO, USUWAĆ FOBIE, ZMIENIAĆ NAWYKI, ZARZĄDZAĆ EMOCJAMI TO POMYŚL JAK SKUTECZNE JEST TO NARZĘDZIE DO PERFEKCYJNEGO ZARZĄDZANIA MOTYWACJĄ!

Będziesz wstanie usunąć podświadome ograniczenia związane z niewłaściwymi nawykami i stworzyć odpowiednie schematy i mechanizmy, które będą działać automatycznie na poziomie podświadomym dzięki czemu ruszysz z miejsca i konsekwentnie podążysz do realizacji swoich celów.

Wielu znakomitych sportowców na całym świecie, wielu ludzi biznesu korzysta ze sprawdzonych metod hipnozy, które pozwalają uwalniać ich potencjał, dokonywać wielu pozytywnych zmian na poziomie podświadomości i nastawiać swoje działania na osiągnięcie sukcesu. Ty również możesz się tego nauczyć.

CO DOSTAJESZ ??

Sesje hipnotycznego coachingu które pozwolą Ci odnaleźć swoje podświadome ograniczenia i nauczysz swoją podświadomość wdrożenia nowych nawyków.

Zbudujesz odpowiednie nawyki planowania i zarządzania swoimi celami. 

Poznasz ćwiczenia, które nauczą Cię zadawać sobie trudne pytania które pomogą Tobie dużo szybciej rozwiązywać aktualną sytuację życiową, zawodową.

UWAGA: Za nim zdecydujesz czy chcesz dokonać ważnych zmian w swoim życiu z wykorzystaniem hipnozy daję Ci możliwość jednej BEZPŁATNEJ konsultacji przez SKYPE'A podczas której objaśnię Tobie cały proces i odpowiem na Twoje pytania.

bottom of page