top of page

    " Każdy symptom ma swoją przyczynę " - Dave Elman (1900 - 1967) - mistrz i nauczyciel hipnozy

 

  

 

  Ponieważ istnieje wiele mitów na temat hipnozy, które nie mają związku z prawdziwym jej procesem dlatego mogą być Państwo pewni, że przed pierwszą sesją omówimy dokładnie najważniejsze rzeczy które powinni Państwo wiedzieć.

 

  Zdarza się, że wychodząc po sesji u wielu hipnotyzerów Klienci nie są wstanie ocenić czy byli w stanie hipnozy nawet często w to wątpią. Mogę Państwu zagwarantować, że już podczas pierwszej wizyty doświadczą Państwo przyjemnego stanu jakim jest proces hipnozy. W zależności od tego z jakim problemem się borykacie, bądź jakiej zmiany chcecie dokonać może okazać się, że jeśli problem był na poziomie psychiki zmiana nastąpi już po pierwszym naszym spotkaniu. 

  Jak każda zmiana ta również czasem będzie wymagała od Państwa dodatkowej pracy, dodatkowej sesji jednak   dzięki temu, że podczas transu hipnotycznego współpracuje się bezpośrednio z podświadomością to dokonują   Państwo trwałych zmian których nie bylibyście wstanie wprowadzić za pomocą samej siły woli. 

  W związku z tym, że posiadam doświadczenie w przewodzeniu zespołami sprzedażowymi i wymierne sukcesy   w rozwoju pracowników to zapraszam także osoby, które chcą zwiększyć swoją efektywność w pracy np. sprzedawcy, nauczyć się ustalać właściwie priorytety, odnaleźć i zwalczyć przekonania blokujące przed osiąganiem lepszych wyników. Proces coachingu z wykorzystaniem hipnozy daje jeszcze szybsze i trwalsze efekty każdemu kto jest zdecydowany na to by zmieniać swoje życie na lepsze.

 

W jakich sytuacjach Klienci doświadczyli trwałej przemiany bądź pomocy?

   

 

 

 Hipnoza może pomóc także w takich problemach jak:

 

   

 

Jeżeli Twój problem nie został powyżej wymieniony, opisz go, a ja odpowiem czy hipnoza może również      pomóc Tobie.

Hipnoterapia pozwala na szybkie, skuteczne i przede wszystkim trwałe zmiany w Twoim życiu.

     

     Skuteczne wyjście z nałogu tytoniowego

     Problemy z uzależnieniem od alkoholu

     Brak motywacji do regularnych ćwiczeń fizycznych

     Prokrastynacja - odkładanie na później

     Odchudzanie

     Nauka relaksacji i redukcja stresu np. związanych z presją w pracy

     Poród bez bólu

     Migreny

    Jąkanie

    Depresja

    Alergie

    Zachowania kompulsywne np. obgryzanie paznokci, wyrywanie włosów

     i wiele innych.

bottom of page