top of page

Hipnoza w sporcie - Wejdź na wyższy poziom

Wykorzystaj Mentalne Strategie Mistrzów Sportu

 

Michael Jordan                         Wayne Gretzky                                          Mike Tyson                                          Tiger Woods                   

  Wiele sportowych LEGEND jak i obecnych MISTRZÓW sportu korzysta na co dzień z treningu mentalnego wykorzystując techniki hipnozy, wizualizacji i wiele innych do tego by OSIĄGAĆ NAJWIĘKSZE SUKCESY. Jednym z głównych wspólnych mianowników tych wielkich sportowców, których widzicie Państwo na zdjęciach, było wykorzystywanie autohipnozy i technik mentalnych.

Od dawna wiadomym jest, że UMYSŁ jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na osiąganie sukcesów w sporcie, na rozwój czy to fizyczny, czy psychiczny. Talent i umiejętności w sporcie to nie wszystko! Aby w pełni wykorzystać swój potencjał należy pracować przede wszystkim nad sferą mentalną, usuwać przekonania które ograniczają nas przed wejściem na wyższy poziom, programować własną strategię sukcesu.

Jako Hipnoterapeuta OMNI Hypnosis - największej i jedynej na świecie szkoły hipnozy której procesy terapeutyczne posiadają certyfikat ISO9001 oraz były sportowiec pomogę Tobie w rozwoju mentalnym, pomogę w dotarciu do przyczyn problemów które mogę Cię ograniczać przed wejściem na wyższy poziom. 

Dla Kogo Trening Mentalny z wykorzystaniem HIPNOZY?

 Dla sportowców którzy stale chcą się rozwijać

 Dla Profesjonalnych Klubów Sportowych jako stały element TRENINGU

 Dla sportowców działających indywidualnie którzy chcą osiągać co raz lepsze sukcesy

 Dla tych którzy chcą dotrzeć do przyczyn swoich problemów, usunąć je i wejść na wyższy poziom

 Dla tych którzy chcą modelować zachowania i umiejętności najlepszych w swojej dziedzinie

 Dla ZAWODOWCÓW jak i AMATORÓW którzy profesjonalnie traktują swoje hobby czy pasję

Jakie KORZYŚCI dla Ciebie?

 Dotrzyj na poziomie podświadomym do tego co Cię ogranicza i zneutralizuj by uwolnić się od zbędnych blokad
 Rozwijanie pewności siebie 

 Praca nad zarządzaniem motywacją 

 Radzenie sobie ze stresem i wypaleniem

 Nauka technik autohipnozy i relaksacji - wejdź w grę w stanie FLOW

 Budowanie odpowiedniej koncentracji na treningu oraz w zawodach

 Umiejętność samodzielnego znieczulania się

 Nauka ustalania priorytetów i mierzenie postępów w dążeniu do realizacji CELÓW

 Poznanie strategii działania własnego umysłu i wykorzystanie jej w codziennym treningu

 
Dlaczego akurat HIPNOZA miałaby mi pomóc?

Ponad 90% codziennych czynności wykonujesz podświadomie - także podczas zawodów, a to oznacza że możesz wykorzystać hipnozę do zmiany swoich podświadomych nawyków na skuteczniejsze i lepsze dla Ciebie.

Kiedy nauczysz się samodzielnie wywoływać odpowiednie stany umysłu zobaczysz jak wielu zmian w krótkim czasie dokonasz.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać swój potencjał, a wydaje Ci się że w chwili obecnej tego nie robisz to hipnoza jest idealnym narzędziem do usunięcia wewnętrznych blokad.

Jeżeli stosowali i stosują ją NAJLEPSI SPORTOWCY ŚWIATA to oznacza to, że oni już dawno zauważyli ogromny potencjał wykorzystania tego narzędzia do swojego rozwoju. Modelujesz najlepszych w swojej dziedzinie - naśladując ich technikę, stosując podobne metody przygotowań do sezonu, dobierasz najlepszy sprzęt? Może warto zrobić to samo ze sferą mentalną i sprawdzić jak szybko pojawią się postępy.

 

HISTORIA MOJEGO KLIENTA:


...jest wiosna, rok 2015 - trafił do mnie zawodnik ekstraligowego klubu żużlowego. Pomimo tego, że w klubach sportowych zawodnicy współpracują z psychologami to jednak ten człowiek stwierdził, że chciałby abym spróbował jemu pomóc.


Na sukces w sporcie żużlowym wpływa naprawdę wiele czynników od sprzętu na którym zawodnicy się ścigają, poziomu tunerów którzy przygotowują im silniki, przez oczywiście przygotowanie fizyczne no i oczywiście psychika.

Problemem zawodnika, który zgłosił się do mnie było przede wszystkim automatyczne i nieświadome zamykanie gazu na wejściu w każdy łuk na torze żużlowym. Obniżało to jego prędkość przez co osiągane rezultaty mocno odbiegały od oczekiwanych. Nasze nawyki, czy automatyzmy mają to do siebie, że często nie zdajemy sobie z nich sprawy. Wielokrotnie czy to na treningu czy na zawodach ów sportowiec zjeżdżając do parku maszyn słyszał od swoich mechaników: "Dlaczego znowu zamykasz gaz na wejściu w łuk?".

Mój Klient zawsze zdziwiony był tymi pytaniami (które były jak najbardziej racjonalne bo mechanicy mogli to potwierdzić poziomem spalanego metanolu podczas takiego wyścigu - no i przede wszystkim widzieli ruch ręki na manetce gazu). Żużlowiec zawsze im odpowiadał, że jest przekonany, że nie zamyka manetki gazu. Rzeczywistość była jednak inna. Dlatego postanowił spróbować to zmienić.

Już podczas PIERWSZEJ SESJI dokonał zmiany, kiedy głęboko zrelaksowany mógł dotrzeć do przyczyny problemu i zneutralizować ją na poziomie podświadomym. Oczywiście dzięki tej zmianie nie zostaje się od razu mistrzem świata, natomiast zawodnik mógł spokojnie skupić się na ciągłym doskonaleniu. Co ciekawe już drugiego dnia po sesji wygrał swoje pierwsze w życiu zawody na arenie międzynarodowej.... Na nasze aktualne funkcjonowanie wpływ ma wiele czynników z naszej przeszłości dlatego możemy dokonywać naprawdę fantastycznych zmian na poziomie podświadomym w bardzo krótkim czasie.....

                    Zapraszam do kontaktu reprezentantów Klubów Sportowych którzy chcą by ich zespoły weszły na wyższy poziom.

         Zapraszam każdego sportowca, który chce wykorzystać swój wewnętrzny potencjał i nauczyć się sprawdzonych metod które                                                        pomogły w  rozwoju najlepszym zawodnikom w różnych dyscyplinach w historii.

Ceny za cykl treningów, sesji ustalane indywidualnie. Możliwość nawiązania stałej współpracy.

      

OMNI logos.jpg
iqnet.png
Logo-Dropdown-SQS-Garantiemarke_Zertifiz
bottom of page